جایزه فولاد سوئد 2015 - بخش دوم: زمان بهبود بخشی

ویژگی امسال چهار فینالیست جایزه فولاد سوئد، ارائه راه کارهای بدیع و برجسته ای است که توسط آن از همه ظرفیت فولاد بسیار مستحکم بهره جسته اند. برنده این جایزه، طی مراسمی که در تاریخ 19 نوامبر 2015 در شهر استکهلم برگزار خواهد شد، تعیین و معرفی خواهد گردید.

زمان بهبود بخشی به محصول فرارسيده است:

جايزه فولاد سوئد در هر سال حول يك محور اصلی می چرخد و آن محور يا موضوع، شاخصه تمامی رويدادهايی است كه در مراسم مربوط به اين جايزه به وقوع می پيوندد. شعار امسال "بهبودبخشی" است، عبارتي كه در همه بخشهای صنعت فولاد بازتاب يافته است، چه برای طراحان و توليدكنندگان محصولات فولادی و چه در منظر افراديكه به هر نحو با اين محصولات كار می كنند.

 

بهبود بخشی، رفتن به پيشواز آينده:

بهبود بخشی، حركتی است دائمی و جنبشی است كه همواره و پيوسته به دگرگونی و تغيير می انديشد. دراين راه، سكون و ثبوت جایی ندارد، سفری است كه روزنه های بی پايانی را به روی شما می گشايد تا به سر زمين های ناشناخته دست يابيد. فرآيند بهبود بخشی، شما را از تاريكی به روشنايی و از امروز به فرداها رهنمون می سازد.

دعوت ما را برای حضور در هفدهمين مراسم سالانه جايزه فولاد سوئد پذيرا باشيد. فن آوری های جديد، طرح های نو، فرصت های تجاری، بی نظير و سرگرمی هايی با معيارهای جهانی.

جايزه فولاد سوئد 2015 كه توسط SSAB ارائه می شود، نخستين و والاترين رويداد از اين نوع درصنعت فولاد است و شما نيز دعوت داريد. اميدواريم همه باهم بياموزيم، به هم بپونديم و در جشن و سرور اين مراسم شركت كنيم.

 

 برنامه بازديد:

17 نوامبر – بازديد از كارخانه SSAB در شهر اكسلوسوند.

08:00 حركت از هتل ها در استكهلم.

10:00 الی 15:30 بازديد از كارخانه اكسلوسوند و صرف ناهار.

 بخش های مورد بازديد:

  • خط كوئنچ كاری ورق های هارداكس.
  • كارخانه نورد.
  •  كارگاه مركزی تعمير و نگهداری.
  • خط تمپرينگ محصولات استرنكس.
  • بخش تست / آزمايش.

15:30 بازگشت به استكهلم.

17:30 ورود به هتل در استكهلم.

19:00 الی 22:00 صرف شام.

منتظر بخش سوم باشید.

شما نمی توانید به این مطلب نظر ارسال کنید!

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید.

ورود کاربران        ایجاد حساب کاربری